Nightwish fans forum
Forum za sve Nightwish fanove. Želimo ti ugodan boravak i puno zabave!
Nightwish fans forum
Forum za sve Nightwish fanove. Želimo ti ugodan boravak i puno zabave!
Nightwish fans forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na vilin-put!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!

Ići dole 
+3
ForgottenWarrior
Lady of the Flowers
Christabel
7 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Christabel
Admin
Christabel


Broj poruka : 254
Datum upisa : 19.06.2010
Godina : 27
Lokacija : Dead Gardens

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeUto Dec 28, 2010 9:39 pm

Evo šta kaže gospodin Kenjuli:

U oktobru 2004. Morao sam da zamolim Tuomasa da dođe i priča sa Tarjom i sa mnom u hotelskoj sobi u sred turneje.

Iako je poznavao Tarju mnogo godina duže od mene, nikada nije mogao da primi svoj gol.

Na ovom susretu sam mu jasno rekao da njegove šanse da bude s Tarjom su nestale.
Morao sam da mu kažem da nije imao razloga da nastavi da pokušava od kada sam je oženio.

Kao i uvek, on nije mnogo govirio, ali je rekao da niko ne može da spreči njegovu ljubav prema Tarji. (awwwww :'( )

Nakon ovog nesrećnog susreta, sve se promenilo.

Tip koji je do sada u intervjuima govorio da bi bez Tarje to bio kraj Nightwishu, promenio je sve svoje izjave u: NW je moj bend, moja muzika, moji tekstovi, pejzaž moje duše.
Na vama je da proverite sve intervjue benda od kraja 2004 do danas.

Tarja nikad nije promenila mišljenje o svojoj poziciji u bendu.
Nikada nije spomenula da je Nightwish bio njen bend ili da je bitnija od ostalih članova.

Nightwish liriksi su dnevnik Tuomasovog života, kao što je i sam rekao. Sa ovom novom informacijom koju delim sa vama, molim vas da pogledate neke od tih tekstova. Svi možemo da primetimo fenomenalne pesme sa predivnim tekstovima punim poetkie. Njihovo značenje više neće biti nerazjašnjeno.

I na engleskom:

in October 2004 I needed to ask Tuomas to come to talk to Tarja and me in our hotel room in the middle of the tour.

Even though he knows Tarja many years before me, he never could achieve his goal.
In this meeting I clearly told him that his chances to be with Tarja were gone.
I needed to tell him that there was no reason to keep on trying any longer, since I married her.

As usual he didn't speak much, but he said to me that nobody was going to be able to stop his love for Tarja.

After this unhappy meeting, everything changed.

The guy that until then said in interviews that, without Tarja, that would be the end of Nightwish, changed his message into: Nightwish is my band, my music, my lyrics, the scenery of my soul.
Is up to you to check all interviews from the band before and after end of 2004 until today.

Tarja never changed her thoughts about her position in the band.
She has never mentioned that Nightwish was her band or that she was more important than the other band members.

Nightwish lyrics are Tuomas' life diary, as it has been said. With this new information that I am sharing with you, please check once again some of them. We all can find amazing songs with beautiful lyrics full of poetry. Their meaning won't remain that uncertain any longer.





Proklet bio Marselo.
Nazad na vrh Ići dole
http://elvenpath.heavenforum.com
Lady of the Flowers

Lady of the Flowers


Broj poruka : 411
Datum upisa : 24.12.2010
Godina : 28
Lokacija : Everywhere.

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeUto Dec 28, 2010 9:51 pm

Kenjuli? xD
Umm, zaista ne znam šta da kažem na ovo - ne znam baš puno o njihovim privatnim životima, niti me zanimaju, ali glupo je što su dozvolili da im se privatan život meša u karijeru. Ali opet, šta je znam, nisam bila u njihovim pozicijama, pa ne mogu da donosim zaključke. Niti sam hardcore Tarjmas fan. xDDD (šala xD)
Nazad na vrh Ići dole
Christabel
Admin
Christabel


Broj poruka : 254
Datum upisa : 19.06.2010
Godina : 27
Lokacija : Dead Gardens

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeUto Dec 28, 2010 9:55 pm

Ta poslednja rečenica, jesi ili nisi? Razz
Sam Marselo Kenjuli je to rekao. A što je leeep.... svakoj devojci bi mogao da slomi srce!

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Berlin05Dinner0009

Stvarno, koliki skot mora da bude neka žena da tog izabere dok ovaj umire za njom?!
Nazad na vrh Ići dole
http://elvenpath.heavenforum.com
Lady of the Flowers

Lady of the Flowers


Broj poruka : 411
Datum upisa : 24.12.2010
Godina : 28
Lokacija : Everywhere.

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeUto Dec 28, 2010 10:01 pm

Nisam. Razz Lepi su kao par, ali nisam baš zaluđena njihovom romansom.
Eeeh, Keti, ljubav ne bira. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Christabel
Admin
Christabel


Broj poruka : 254
Datum upisa : 19.06.2010
Godina : 27
Lokacija : Dead Gardens

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeUto Dec 28, 2010 10:04 pm

Zaista? Very Happy
Znaš li još nekog tako? confused
Nazad na vrh Ići dole
http://elvenpath.heavenforum.com
Lady of the Flowers

Lady of the Flowers


Broj poruka : 411
Datum upisa : 24.12.2010
Godina : 28
Lokacija : Everywhere.

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeUto Dec 28, 2010 10:08 pm

Ma 'de znam. Razz
Ali nije ovaj njen baš tooooliko ružan. :dontkillme: xD
Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! 9594684_Tarja_Marcelo
Slatki su. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Christabel
Admin
Christabel


Broj poruka : 254
Datum upisa : 19.06.2010
Godina : 27
Lokacija : Dead Gardens

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeUto Dec 28, 2010 10:10 pm

Jer mu se tu ne vidi nos. xD
Nazad na vrh Ići dole
http://elvenpath.heavenforum.com
ForgottenWarrior

ForgottenWarrior


Broj poruka : 68
Datum upisa : 02.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Dark forest of Hogworts

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeNed Jan 02, 2011 9:12 pm

eee taj kreten me mng nervira! nemoj da mi dira Tomija inače je n....o!!! xD
Nazad na vrh Ići dole
Christabel
Admin
Christabel


Broj poruka : 254
Datum upisa : 19.06.2010
Godina : 27
Lokacija : Dead Gardens

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeNed Jan 02, 2011 9:14 pm

Šta, ići ćeš u Argentinu da ga biješ? Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://elvenpath.heavenforum.com
ForgottenWarrior

ForgottenWarrior


Broj poruka : 68
Datum upisa : 02.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Dark forest of Hogworts

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeNed Jan 02, 2011 9:15 pm

ofc! ako bude trebalo!!! Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Christabel
Admin
Christabel


Broj poruka : 254
Datum upisa : 19.06.2010
Godina : 27
Lokacija : Dead Gardens

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeNed Jan 02, 2011 9:18 pm

U tom slučaju, računaj na moju pomoć. A i Aleksandrovu, rekla bih.
Nazad na vrh Ići dole
http://elvenpath.heavenforum.com
petarnw




Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.12.2010

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimePon Jan 03, 2011 7:24 pm

Covek je rekao istinu. Smile A istina boli.
Nazad na vrh Ići dole
Zlo Naopako

Zlo Naopako


Broj poruka : 6
Datum upisa : 03.01.2011
Godina : 27

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimePon Jan 03, 2011 8:18 pm

I neka je rekao u_u
I neka ju je Tuomas voleo.
Da je ona normalna,izabrala bi onoga koji joj je stvarno sudjen.Mislim da svi znamo ko je to.
Nazad na vrh Ići dole
Christabel
Admin
Christabel


Broj poruka : 254
Datum upisa : 19.06.2010
Godina : 27
Lokacija : Dead Gardens

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimePon Jan 03, 2011 9:19 pm

Ma meni se ovaj tekst dopao jer je nekako dramatičan xD
Ono, kao neki roman ili tako nešto. xDD
Nazad na vrh Ići dole
http://elvenpath.heavenforum.com
ForgottenWarrior

ForgottenWarrior


Broj poruka : 68
Datum upisa : 02.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Dark forest of Hogworts

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeUto Jan 04, 2011 12:01 am

msm da je najgluplja ispala Taća! :PP propustila je veoma dobru šansu!!!! ja ne bih! xD
Nazad na vrh Ići dole
Christabel
Admin
Christabel


Broj poruka : 254
Datum upisa : 19.06.2010
Godina : 27
Lokacija : Dead Gardens

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeUto Jan 04, 2011 12:10 am

Kad smo već kod veoma dobrih šansi....xDD
Pa jeste xD Marselo je, koliki god gad bio, pametan.
Nazad na vrh Ići dole
http://elvenpath.heavenforum.com
ForgottenWarrior

ForgottenWarrior


Broj poruka : 68
Datum upisa : 02.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Dark forest of Hogworts

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeUto Jan 04, 2011 9:08 pm

Pa uglavnom se ti gadovi provuku! >Sad ja samo mogu da kažem da nikad,baš nikad,ne bih uradio to što je ova,da kažem ludača,uradila!! Tomas je po meni najlepši muzičar na svetu!Tarja mng si glupa! xDD
Nazad na vrh Ići dole
ForgottenWarrior

ForgottenWarrior


Broj poruka : 68
Datum upisa : 02.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Dark forest of Hogworts

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeUto Jan 04, 2011 9:09 pm

a da i ovaj smajli bi trebao da bude ljut! xD
Nazad na vrh Ići dole
Christabel
Admin
Christabel


Broj poruka : 254
Datum upisa : 19.06.2010
Godina : 27
Lokacija : Dead Gardens

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeUto Jan 04, 2011 9:11 pm

Ma kakvi muzičar. jedan od najlepših muškaraca na celom svetu, iako mu je ten malo sjb valjda od boginja xD
I ako hoćeš ljut da bude, stavi razmak između očiju i usta >: (
Nazad na vrh Ići dole
http://elvenpath.heavenforum.com
ForgottenWarrior

ForgottenWarrior


Broj poruka : 68
Datum upisa : 02.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Dark forest of Hogworts

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeUto Jan 04, 2011 9:22 pm

ok! imaš smajlija koji je ljut! ;D tako da mi ne treba! a da i jeste najlepši na svetu a ona rugoba kovrdžava mu nije ni do peta!!! Mad
Nazad na vrh Ići dole
Christabel
Admin
Christabel


Broj poruka : 254
Datum upisa : 19.06.2010
Godina : 27
Lokacija : Dead Gardens

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeUto Jan 04, 2011 9:24 pm

Haha ja sam skontala da imam istu kosu ko Tuomas xDD
Nazad na vrh Ići dole
http://elvenpath.heavenforum.com
ForgottenWarrior

ForgottenWarrior


Broj poruka : 68
Datum upisa : 02.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Dark forest of Hogworts

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeUto Jan 04, 2011 9:28 pm

seko aj' mi ponekad pozajmi tvoju očaravajuće lepu kosu! xDD
Nazad na vrh Ići dole
Christabel
Admin
Christabel


Broj poruka : 254
Datum upisa : 19.06.2010
Godina : 27
Lokacija : Dead Gardens

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeUto Jan 04, 2011 9:29 pm

Pa ja da budem ćelava?! Very Happy
Al znaš da mi je gusta i crna i duga, samo je njemu malo više talasasta nego meni.
Nazad na vrh Ići dole
http://elvenpath.heavenforum.com
Lady of the Flowers

Lady of the Flowers


Broj poruka : 411
Datum upisa : 24.12.2010
Godina : 28
Lokacija : Everywhere.

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeUto Jan 04, 2011 9:44 pm

Meni se sve čini da se ti geni za spamovanje provlače u porodici. Razz
Nazad na vrh Ići dole
Christabel
Admin
Christabel


Broj poruka : 254
Datum upisa : 19.06.2010
Godina : 27
Lokacija : Dead Gardens

Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitimeUto Jan 04, 2011 9:47 pm

Haha izgleda da je to tačno. Al on mi je brat od tetke, moš mislit kakva će mi biti rođena braća kad počnu da idu po forumima xD
Nazad na vrh Ići dole
http://elvenpath.heavenforum.com
Sponsored content





Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!   Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Tarjin muž Marselo Kabuli tvrdi da je Tuomas voleo njegovu ženu!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nightwish fans forum :: Nightwish :: Člankovi i novosti-
Skoči na: